SORULARINIZ İÇİN BURDAYIZ +90 224 451 73 99

    F
event-details

KURUMSAL EĞİTİMLER

  • KONU : KURUMSAL EĞİTİMLER
  • SÜRE : KATILIMCI SAYISINA BAĞLI

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 11. Maddesinin c bendi gereğince İşveren; ’Acil durumlarla mücadele için işyerinin büyüklüğü ve taşıdığı özel tehlikeler, yapılan işin niteliği, çalışan sayısı ile işyerinde bulunan diğer kişileri dikkate alarak; önleme, koruma, tahliye, yangınla mücadele, ilk yardım ve benzeri konularda uygun donanıma sahip ve bu konularda eğitimli yeterli sayıda kişiyi görevlendirir, araç ve gereçleri sağlayarak eğitim ve tatbikatları yaptırır ve ekiplerin her zaman hazır bulunmalarını sağlar’ ibaresi yer almaktadır.

Biz Mod İlkyardım Eğitim merkezi olarak İşverenlerin Acil Durum Müdahale ekiplerinde ki tüm çalışanlara almaları gerekli tüm eğitimler için destek veriyor olacağız. Acil Durum Müdahale Ekiplerinde bulunan çalışanların alması gerekli eğitimler; İlkyardım , Arama – Kurtarma ve Yangın Eğitimleridir. Tüm bu eğitimler için bizler desteğe hazırız.

6331 Sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa göre Çalışanların iş güvenliği ile ilgili alması gerekli eğitimler, işyerinde ki risklere uygun olarak verilmelidir. Bu riskler içerisinde Yüksekte Çalışma yer almaktadır, dolayısı ile iş yerinde yüksekte çalışma ihtimali olan çalışanların Yüksekte Çalışma Eğitimi almaları gerekmektedir. Biz Mod İlkyardım Eğitim Merkezi olarak Yüksekte Çalışma Eğitimleri de dahil olmak üzere farklı riskler içinde eğitim çözümleri sunmaktayız. (Ergonomi, patlamalardan korunma, kimyasal tehlikeler vs.)

İLETİŞİM

SORU, ÖNERİ ve BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Ad Soyad:
Telefon:
E-Mail:
Mesajiniz: